POWRÓT DO CKIS REPERTUAR REGULAMIN RODO - klauzula informacyjna

Pasja
Reżyseria: Mel Gibson

"PASJA" jest wstrząsającym opisem ostatnich 12 godzin życia Jezusa Chrystusa. To zdecydowanie najmocniejsze przedstawienie Pasji z jakim spotkaliśmy się do tej pory w kinie. Film jest wierny przekazom historycznym, biblijnym oraz teologicznym.

 

Scenariusz do filmu napisano na podstawie Biblii oraz wizji Anny Katarzyny Emmerich, zawartych w książce "Żywot i Bolesna Męka Pana Naszego Jezusa Chrystusa...". Aby podnieść realizm filmu, kwestie mówione są w dwóch wymarłych językach, którymi posługiwano się w czasach Chrystusa: łacińskim i aramejskim.

 

Mel Gibson zadbał także o to, aby przedstawienie męki Pańskiej zobrazowane zostało jak najbardziej realnie, będąc później za to szykanowanym.

 

Film w reżyserii Mela Gibsona, twórcy "Breavheart - Waleczne Serce", wywołał wiele emocji i kontrowersji. "Pasja" to obrazowe dzieło sztuki prowokujące osoby o różnych przekonaniach religijnych do poważnego myślenia i refleksji nad śmiercią Chrystusa.

 

Jest to film o wierze, nadziei, miłości i przebaczeniu - a więc o tym, czego bardzo potrzeba w dzisiejszych burzliwych czasach.

Dramat
Gatunek

Napisy PL
Wersja językowa

122
Czas trwania

2004
Rok produkcji

USA
Kraj produkcji

Od lat: 15
Wiek

Najbliższe seanse:

Bilety:

12,00 zł
Bilet do kina - ULGOWY
15,00 zł
Bilet do kina - NORMALNY

Informacje:

Za zmiany powstałe w repertuarze kasa kina nie ponosi odpowiedzialności. Więcej informacji o biletach i płatnościach w regulaminie.
Regulamin (plik pdf)

© 2018 Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim
83-000 Pruszcz Gdański
ul. Fryderyka Chopina 34

Kasa tel. 725 540 725
Seanse grupowe tel. 607 640 690